Wsparcie

 

PicsArt_07-15-02.05.48

Oferuję wsparcie online w postaci rozmowy przez Skype lub Messanger.
Jednorazowa konsultacja trwa 90min. Oferuję Ci wsparcie wolne od osądów, pełne empatii i wrażliwości. Dzielę się wiedzą o DDA/DDD, toksycznych relacjach, narcyźmie itd. Na własnej skórze doświadczyłam traum z tym związanych, podzielę się z Tobą skuteczną metodą pracy, dzięki której uzdrowiłam swoją duszę i odzyskałam siebie. Jest to metoda głębokiej pracy z emocjami, duszą i ciałem oraz z Wewnętrznym Dzieckiem podczas procesu, przez który Cię prowadzę i wspieram. Konsultacja ma charakter mentoringu, sesji coachingowej, rozwoju osobistego. Nie jest to psychoterapia.

CENNIK:

Konsultacja indywidualna 90min – £ 50

Pakiet 3 konsultacji – £ 140

Pakiet 5 konsultacji – £ 235

Konsultacja email – £20 (odpowiadam jednym emailem w ciągu 3 dni)

WALUTA : £ Funt brytyjski (GBP)

Płatność przelewem zagranicznym lub przez PayPal.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW:

„Viola jest osobą, która ma bardzo dużo empatii, zrozumienia, ciepła. Podczas sesji dotarłyśmy tam gdzie najbardziej bolało i straszyło. Viola stworzyła taką przestrzeń, w której mimo lęku czułam się bezpiecznie. Miałam z nią zaledwie 5 sesji i dokonałam już bardzo wiele zmian w moim życiu:
Stanęłam za sobą gdy partner próbował mną manipulować, gdy mama próbowała wyśmiewać się ze mnie i przerzucić na mnie odpowiedzialnoć, stanęłam za sobą gdy szefowa mnie atakowała i niesłusznie oceniała, zaczęłam widzieć rzeczywistość, przestałam żyć w iluzji, dostrzegłam swoją toksyczność, nad którą pracuję, stałam się cieplejszą osobą, co owocuje, że ludzie do mnie się odzywają tzn. koleżanki proszą o spotkania, jestem milsza dla siebie, słucham siebie i kontaktuje sie z małą Martynką gdy się boimy. Nagrałam wiele filmikow i je opublikowałam. W mojej głowie zrobiło się jaśniej, stworzyła się przestrzeń na organizacje firmy, na naukę języków. Dałam sobie prawo do wyciszenia, do bycia smutną i wesołą.
Jeszcze dużo pracy przede mną ale już dużo zrobiłam. Viola jest cudowną osobą, która jest na odpowiednim stanowisku! Jest stworzona do pomagania innym! Jest dobra i ciepła, przyciąga uwagę! Jestem wdzięczna za Ciebie Violuś!”

– Martyna

„Jestem Ci Viola bardzo wdzięczna za nasze rozmowy, wiadomości, za Twoją akceptację, za cierpliwość, za te wszystkie cenne wskazówki i informacje, którymi się ze mną podzieliłaś. Moje wewnętrzne dziecko uwierzyło, że jest absolutnie wszystkiemu winne, że cokolwiek robi lub myśli, jest złe, gorsze. Że każdy wie lepiej, co dla mnie jest dobre. Całe życie w ten sposób o sobie myślałam. Wydarzenia z ostatnich lat i osoby, z którymi żyłam, pokazały mi to jak w lustrze, jak siebie nie kocham, jak siebie nie szanuję, jak źle pozwalam siebie traktować, jak nie potrafię się temu sprzeciwić. Jak sama o sobie dobrze nie myślę. W końcu doszłam do poczucia, że to wszystko miało mi pokazać, co mam w sobie do uzdrowienia. Problem był w tym, że moje wewnętrzne dziecko myślało, że żeby siebie uzdrowić, wyleczyć traumy, muszę polecieć do tych raniących mnie osób, żyć w samym środku ognia, pozwalać im zanurzać mnie w tym, co wywoływało we mnie największy ból. Dopiero Viola mi uświadomiła, że to, że pokazali mi moje rany do uzdrowienia, to jedno. A to, że faktycznie zachowują się toksycznie, źle, i nic w sobie złego nie widzą, to już inna sprawa. Ich sprawa. Dopiero kiedy dałam sobie zielone światło na odizolowanie się od pewnych osób, znalazłam przestrzeń na zajrzenie w siebie. Na rozpoczęcie drogi do akceptacji siebie. Na otworzenie się na siebie. Na docieranie do swojej prawdy. Jeszcze dużo mam do przepracowania, ale już czuję, że nie ma nic piękniejszego, niż życie w zgodzie ze sobą. Dzięki Violi wychodzę z tego ognia, obserwuję, jak powoli gaśnie, patrzę, jaki widok wyłania się zza dymu… Dziękuję Ci Viola najmocniej 💖”

– Kasia

” Viola jest moją drugą terapeutką ,ale już po pierwszej sesji wiedziałam że chcę z nią pracować. Nie wywiera presji związanej z tempem pracy. Viola jest osobą która potrafi słuchać, ma w sobie dużo ciepła,empatii i zrozumienia.Przy niej otwieram się na przeszłość, do niedawna nic nie pamiętałam a emocjonalnie byłam zamrożona. Na sesjach dostaje bardzo dużo wsparcia,akceptacji i uwagi.Podczas pracy z emocjami daje dużo przestrzeni jestem wtedy spokojna i nie boję się dotykać trudnych przeżyć. Cieszę się że dzięki tej terapii wychodzę z iluzji w jakiej żyłam , jest to dla mnie trudny i bolesny czas ale nie zawrócę z tej drogi warto zawalczyć o siebie i żyć w zgodzie z sobą. Violu jesteś wspaniała,cudowna i kochana.Dziękuje Ci że mogę z Tobą pracować. ”

– Barbara

„Praca z Violą to wspaniała podróż wgłab siebie- niesamowite i bardzo wzruszające spotkanie naszego wewnętrznego dziecka.
Viola to bardzo mądra, ciepła i kochana osoba. Po jej sesjach życie nigdy nie będzie takie jak było – będzie o wiele lepsze.
Z całego serca polecam😊
Pozdrawiam Violu😘

– Marzena